top of page
tłumaczenie

Tłumaczenia

Oferujemy usługi tłumaczeniowe z języka angielskiego na język polski i odwrotnie. Współpracujemy z wieloma klientami biznesowymi, którzy potrzebują profesjonalnych i terminowych tłumaczeń różnego rodzaju dokumentów i materiałów.

Nasza oferta tłumaczeniowa obejmuje między innymi:

Tłumaczenia pisemne

tłumaczymy teksty o różnej tematyce i stopniu trudności, takie jak umowy, raporty, instrukcje, prezentacje, strony internetowe, artykuły, książki i wiele innych. Dbamy o poprawność językową, stylistyczną i merytoryczną naszych tłumaczeń, a także o zachowanie poufności i bezpieczeństwo danych naszych klientów.

Tłumaczenia ustne

tłumaczymy na żywo podczas spotkań, konferencji, szkoleń, negocjacji, prezentacji i innych sytuacji wymagających komunikacji międzykulturowej a także dołączamy do spotkań online za pomocą platform takich jak Zoom, Skype czy Teams.

Tłumaczenia specjalistyczne

tłumaczymy teksty z zakresu prawa, które wymagają szczególnej wiedzy i precyzji. Nasze tłumaczenia prawne obejmują między innymi akty prawne, umowy, pełnomocnictwa, zaświadczenia, orzeczenia sądowe i opinie prawne. 

Jeśli szukasz profesjonalnej i rzetelnej firmy tłumaczeniowej w Białymstoku, zapraszamy Cię do skorzystania z naszej oferty. Skontaktuj się z nami i otrzymaj bezpłatną wycenę i próbkę tłumaczenia. Gwarantujemy wysoką jakość.

bottom of page