top of page

Cześć 👋

Jestem Beata Szymańska i założyłam szkołę językową You&I w Białymstoku. Moja pasja do języków i nauczania zainspirowała mnie do stworzenia szkoły, która oferuje kursy językowe na najwyższym poziomie dla dzieci, dorosłych jak i klientów biznesowych.

Nasza historia

Jestem nauczycielem języka angielskiego od ponad 20 lat. W tym czasie uczyłam uczniów na różnych poziomach zaawansowania i z różnymi celami językowymi. Pracowałam w szkołach publicznych i prywatnych, w firmach i organizacjach, a także jako lektor indywidualny. Uczestniczyłam w wielu szkoleniach i kursach doskonalących moje umiejętności i kwalifikacje. 

 

Szkołę You&I założyłam w 2013 roku z marzeniem o stworzeniu miejsca, gdzie ludzie mogą uczyć się języków w przyjaznej i inspirującej atmosferze. Początkowo prowadziłam zajęcia u siebie w domu, przygotowując uczniów do matury, egzaminów, konferencji i specjalizacji. Z czasem zyskałam zaufanie i uznanie moich klientów, którzy polecali mnie swoim znajomym i rodzinie.

Moja pasja do języka angielskiego i nauczania sprawia, że zawsze staram się dostarczać moim uczniom najwyższej jakości zajęcia. Używam nowoczesnych metod i materiałów, które ułatwiają naukę i zapamiętywanie. Stawiam na komunikację i interakcję, aby rozwijać wszystkie sprawności językowe. Cieszę się z sukcesów i postępów moich uczniów i gdy widzę, jak zyskują pewność siebie i swobodę w mówieniu po angielsku.

Od lat współpracuję z wieloma firmami, prowadząc zajęcia grupowe dla pracowników korporacji z różnych branż jak i tłumacząc teksty z języka angielskiego na polski i odwrotnie specjalizując się w tematyce prawnej, medycznej i technicznej.

Jako założyciel szkoły You&I dbam o to, aby dołączali do mnie najlepsi lektorzy i nauczyciele. Lektorzy w naszej szkole są zaangażowani i kreatywni.

 

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą i dołączenia do naszej społeczności You&I!

Beata Szymańska

Cześć 👋

Dlaczego ludzie uczą się matematyki? Aby nauczać matematyki innych! 

I tego właśnie się trzymam, bo odkąd pamiętam liczyłem wszystko, wszędzie i zawsze. Matematyka dawała mi poczucie stabilizacji i z roku na rok doceniałem umiejętności dodawania, odejmowania, mnożenia i dzielenia.

Polubiłem matematykę za jej przewidywalność i brak chaosu. I do tego właśnie zachęcam na moich zajęciach w You&I Twoje Lekcje Prywatne, w których już pracuję od pięciu lat kibicując moim uczniom w trakcie zdawania przez nich matur, egzaminów ósmoklasisty i tym, którzy chcą znać tajemnice Królowej Nauk.

“W każdej nauce jest tyle prawdy, ile jest w niej matematyki.”

 

Zapraszam na zajęcia do You&I - Waldemar Olszewski

IMG_5842 3.jpeg

You&I - Twoje Lekcje Prywatne

bottom of page